| Ecea a întrebat:

De ce femeile plang atat de des, mult si din orice?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă spun "de proaste", iar mă trezesc cu stupizi şi acuze de misoginism.
Oh... la dracu', chiar am spus-o.

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Lol kongeriket, şi eu vroiam să spun ''de proaste''.Şi până la urmă aşa e. Femeile plâng din orice.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

"De ce UNELE femei plâng atât de des, mult și din orice?"
Ce zici @Ecea, îți place varianta mea?

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ecea,
„Macar recunoasteti ca nu exista femei de succes ci traiti doar pe spatele barbatilor."
Te rog să încetezi cu generalizările.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ecea,
Unul dintre noi doi are o problemă, și în mod sigur nu sunt eu aceea!
Nu am afirmat faptul că afirmația ta este urâtă, așa că nu ai niciun motiv rezonabil să mă bagi în aceeași oală cu mistiq24.
Te-am rugat să încetezi cu generalizările, dar se pare că termenul nu îți e cunoscut.
S-a inventat DEX Online : http://dexonline.ro/definitie/generalizare.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ecea,
"Dragul meu", nu îmi place sucul.Dar dacă mă scoți la o vodkă, accept invitația.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Kongeriket,
I Norge, når du vil happy.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Guillotine,
Er det ikke? Her vi snakker bare norsk språk.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mistiq24 dixit "nu mai spun nimic pentru ca si asa as vorbii degeaba." - Măcar dacă ai stăpâni limba română şi tot ar fi o treabă.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

ÉrotiqueConseils: Når skal VI ha en jævla vodka sammen?

| PetreConstanta a răspuns:

Sa va impresioneze pe voi - si voi saracii le credeti

| Ecea explică:

@mistiq24 conform unor studii(facute chiar de o femeie) arata ca o femeie are creierul mai mic decat al unui barbat.
Deci cred ca esti putin dezinformata.
Finute si delicate? sa fim seriosi.una la 1 milion.
Plangeti sa obtineti ceva.da asta o cred, foarte plauzibil raspunsul, dar asta este in contradictoriu cu "destepte".
Daca erati destepta nu obtineati ceva prin plans.

| Ecea explică:

@mistiq24 da-mi cateva exemple, ca am mai auzit "expresia" asta.
Nici macar nu sti ce vorbesti, singura te contrazici.
Dar sti ce imi place la aceasta "expresie"? Macar recunoasteti ca nu exista femei de succes ci traiti doar pe spatele barbatilor.

| Ecea explică:

Deci IQ-ul tau draga ÉrotiqueConseils si a lui mistiq24 este cat al unei gaini.

Va rog sa nu incepeti sa plangeti pentru afirmatia mea urata la adresa voastra,este doar parerea mea.

Oricum, am trans macar o concluzie de aici, femeile recunosc ca traiesc pe spatele babarilor si plang ca sa obtina ceea ce doresc.

Multumesc pentru raspunsuri.

| Ecea explică:

@ÉrotiqueConseils da,recunosc ca am o problema,chiar una foarte mare,GANDESC. ceea ce in cazul tau nu este valabil ci doar optional.
In primul rand tu ai o problema,deoarece ai aparut din senin aici si ai incercat sa lasi un raspuns "inteligent". Se pare ca tu te-ai simtit ofensata de intrebarea mea si ai dorit sa te excluzi din categoria de femei specificate de mine,dar modul tau arogant de a scrie,in sensul ca ai vrut sa pari mai speciala desi suntem toti o apa si un pamant,m-a oripilat.
Sa nu crezi ca am ceva cu tine,pentru mine este doar o viata virtuala, nu ma atac si nu vreau sa atac pe nimeni cu ceea ce scriu sau ce fac.
Problema este a ta, deoarece esti aroganta si insistenta.
De mistiq24 nu mai spun ca neuronul ei este pe pat de moarte,cred ca se si vede in raspunsurile ei.
Nu imi poti spune tu mie sa incetez sa fac ceva,cum nici eu nu iti pot spune tie sa incetezi sa mai mananci,bei apa,fardezi, stai pe internet, etc.
Avem dreptul la exprimare libera si imi sustin punctul de vedere.Se pare ca te simti atacata desi eu de la bun inceput nu te-am luat in seama si nu ti-am raspuns din motive de diplomatie,dar cum insistenta ta(si nu numai a ta) este prosteasca,a aparut si raspunsul meu care se pare ca nu ti-a picat bine ba chiar mai mult ai incercat sa imi subestimezi cunostintele.
Ne abatem de la subiect draga mea, daca ai ceva de spus doar spune, nu incerca sa te excluzi sau sa vorbesti in plus.Eu ma las greu impresionat de raspunsuri,asa ca nu ajungi niciunde cu asta.
Te rog,nu trebuie sa te simti atacata sau bagata in aceiasi oala, nu asta a fost intentia mea, doar tu ai tras concluzii gresite.
Trebuie sa te scot la suc pentru a-ti explica sau am fost destul de clar? Sa nu imi spui ca tu nu plangi din orice?

| Ecea explică:

Pai da-mi un privat cu numarul de telefon,am niste relatii la fabrica de vodka, rezolvam imediat cu un bax, doua pana iti explic.

| Joker a răspuns:

Pentru voi barbatii sunteti aia duri si scarbosi si noi femeile (cu exceptiile de rigoare) finute si delicate si mai destepte ca voi.plingem sa obtinem ceva, plingem ca ne faceti sa suferim sau plingem cand vedem ceva emotoionant. funda?laughing)

| Joker a răspuns:

Bint cum spui tu Ecea ramai tu cu studiile tale si eu cu realitatea.laughing)."In spatele oricarui barbat de succes se afla o femeie puternica"...si nu mai spun nimic pentru ca si asa as vorbii degeaba.

| Nede a răspuns:

Pentru ca asa sunt femeile.e in natura lor thinking

| FreakyFred a răspuns:

Cine le intelege, prietene?

| EmaS a răspuns:

Fiindca femeia este o fiinta delicata,gingasa,finuta, sensibila, etc.

| Jeremy1 a răspuns:

Có vẻ như mát mẻ để nói các ngôn ngữ khác mà không cần bất cứ ai hiểu nó.