| bogdan665 a întrebat:

De ce fetele spun la unii baieti "Hai sa ramanem doar prieteni sau amici? Sau mai folosesc"Stii imi esti ca un frate mai mare."De ce nu vor o relatie cu astfel de tipi? Astept parerea fetelor

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca nu le atragi din punct de vedere fizic, rar o fata sa fie sincera si sa isi spuna asta, aia e zona prieteniei cand o fata te vede ca pe o simpla prietena nu ca pe cineva de sex opus

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ala e doar un mod amabil de a-i refuza.
Fetele spun asta cand nu plac baiatul respectiv deloc.

| Freya1 a răspuns:

Da ce este asa de complicat?
Daca nu poti iubi un om ca si iubit nu te poti forta sa faci asta. Poti sa placi un om sau sa nu.
Care ar mai fi respectul de sine daca ai umbla cu oricine doar pentru ca iti cere?

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca nu sunt atrase de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deoarece au sau isi doresc pe altul, care e o varianta mai buna decât respectivul, cum se poate iesi din zona prieteniei? Nu se poate, e imposibil doar daca reuseste acel baiat sa combine o altã fatã la fel de frumoasa sau mult mai frumoasa decât ea, fiind cam imposibil de realizat. Deci cel mai bine este sa renunte, daca continua distruge si cea mai micã urmã de atractie care a ramas.