| NonZarek a întrebat:

De ce fetele urate poarta cizme? Acum ca avenit sezonul lor, am obs tot mai des pe strada fete nu foate urate, care poarta cizme, în schimb, fetele frumoase poarta ceva tip ghetuțe, extrem de rar vad fete frumoase cu cizme. De ce?

Are cineva un argument?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce studiu ai facut de poti emite asemenea afirmati?

| Simpatic a răspuns:

Esti mic, de abia ai vazut un lucru mai este mult pana departe.
nu este o treaba generalizata asta pe care ai spus-o tu.
daca esti frumos porti ceva si daca esti urat trebuie sa porti cagula!
defineste termenul de urat si cel de frumos!
stiai ca acest termen este relativ, caci ce considera unul frumos altul il desconsidera? deci nimic nu e ceea ce pare.