| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetelor nu le plac baietii cu muschi? Am 20 de ani si nu am nici o prietena.fac sala de la 16 ani si fetele nici macar nu se uita la mine.Nu ma refer neaparat la corp (conteaza mai mult ce e in cap) dar parca asta ar fi o problema.Arat cam asa... http://oi62.tinypic.com/122mc61.jpg

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu conteaza deloc muschii intr-o relatie, fetele cauta baieti cu caracter frumos.happy Parerea mea.Sau unele dar alea fara grame de inteligenta se uita si la fizic.dar sunt mai putine..Caracterul defineste un om..in general.

| RAY a răspuns:

Andy tu ai facut sport pentru sanatatea ta nu pentru fete, nu stiu ce fete admiri tu dar nu cred ca nu te place nici una, poate esti genul baiat cuminte, plictisitor, timid

| CristinaSNC a răspuns:

Nu prea stiu, continua sa mai cauti, iesi in oras, socializeaza.