| mentholinks a întrebat:

De ce fug fetele de mine ca dracul de tamaie? Oare pentru ca ele sunt diabolice iar eu sunt sfant?

12 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Iti pute gura sau nu ai BMW.
Sau ambele...

| Mosotti a răspuns:

Ori nu arati atractiv, ori ai probleme de comportament, una din doua sau ambele.

| Catrice a răspuns:

Sau ca tu ești diabolic și ele sfinte?hee hee

| Lukasssz a răspuns:

Pentru ca nu ai bani multi big grin

| Mosotti a răspuns (pentru Lukasssz):

Nu trebuie sa ai bani multi, gramada de cupluri cu sal mediu au facut totul de la zero impreuna, dar s-au placut.
La el poate fi asa:

1 - Arata total neatractiv si deci fetele fug de el, ca daca fizicul nu e deloc atractiv, nici dracu nu se uita la tine, nu conteaza ca are comportament okey.
2 - Arata si neatractiv, are si probleme de comportament.
3 - Arata atractiv dar are mari probleme de comportament, si fetele alea mai bine se lipsesc chiar daca arata bine.

Desi varianta trei nu prea intra in calcul pentru ca pana sa afle comportamentul, ar simti ca fetele il plac, il privesc, adica initial n-ar fugi de el.

| Lukasssz a răspuns (pentru Mosotti):

Eu sunt 3) adica multe au vrut sa fie cu mine, dar m-au vazut antisocial si oricum le-am refuzat si ele aratau bine de un 8, 9 chiar si 10.

| Mosotti a răspuns (pentru Lukasssz):

Mda, asta e altceva, dar nu fugeau ele de tine, inseamna ca la el nu e 3, e 1 sau 2.

| 1997onur a răspuns:

Iar ai băut ma cola cu mentolate laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform unor useri de aici, si de mine au fugit ca dracul de tamaie si atunci eu am decis sa ma fac homosexual. Fascinant, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-au speriat.N-au putut rezista în fața bărbăției tale.

| TheStrategist a răspuns:

Posibil rolling on the floor

| Dariaa90 a răspuns:

Pai depinde ce vârsta ai și la ce fete te uiți happy