| nicrom1 a întrebat:

De ce imi pierd timpul cu situl asta?

Răspuns Câştigător
| lostcontrol12 a răspuns:

Dar oare eu de ce raspund la o intrebare idioata?

20 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Fiindca te-a prins!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ia ghici!

| Silvia a răspuns:

De ce ma intrebi pe mine?

| Malvina24 a răspuns:

Tu stii cel mai bine ...de ce pui acesta intrebare? crezi ca vei primi ajutor intr-un fel?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie una mi se pare ca site-ul asta e cel mai frumos happy Nu cred ca iti pierzi timpulwinkingAcum e alegerea ta daca ramai sau nuwinking

| xibalba a răspuns:

Asta m`am intrebat si eu, sincera sa fiu. Uneori e pierdere de timp

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Pentru ca ai satisfactia de a-l ajuta pe aproapele tau, pentru ca esti ajutat.Pentru ca TPU este primul site care demonstreaza seriozitate.paa

| DeNyyy a răspuns:

Ca asa vrei tu

| LuS[z] a răspuns:

Pentru ca iti placehappy

| maya_7683 a răspuns:

Pentru ca nu ti-l pierzi pe alt sitewinking

| vyo a răspuns:

Pentru ca vrei.

| Kate21 a răspuns:

Tu stii...

| stefan31 a răspuns:

Fiindca sunt unele intrebari interesante si poate vei primi raspunsuri bune la intrebarile tale.

| Florin_3378 a răspuns:

nu stiu, dar cine te obliga sa iti pierzi timpu aici?

| lynysyk a răspuns:

Pentru ca e cel mai bun.nuuuuuu? ce zici?

| oky a răspuns:

Uite de aia.

| Alleeexaa a răspuns:

Parerea mea e ca nu e nici o pierdere de timp. E chiar frumos site`u asta. Poti ajuta multi care poate chiar au nevoiehappy. Acum e parerea ta daca zici ca e pierdere de vremehappy. Fiecare cu parerea lorhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stii cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fraier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a pune inrebari ca acestea.