| ILoveBlackCats a întrebat:

De ce in ultima vreme se pun, nu zic întotdeauna, intrebari ciudate, fără sens?

Răspuns Câştigător
| 4evergentleman a răspuns:

Din cauza monotoniei și că sunt mulți copii pe TPU,trolli și cu probleme psihice,dar ăștia sunt o categorie, de obicei o fac la mișto că nu au ce face, sau au probleme, nu știm cu ce scop/intenții sunt puse și de cine, oricine poate fi sub anonimat. Tot ce poți să faci este sa ignori userii ciudaț și răspunsurile lor și să le acorzi atenție fost userilor serioși și raționali de la care ai ce învață ceva.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu e adevarat

| ILoveBlackCats explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu pot sa afirm ca vorbeam despre întrebările tale, dar ce sa faci, nu poti multumi pe toata lumea.

| ILoveBlackCats explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Nu vorbeam despre întrebările tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plictiseală de 1 mai.