| Carlamonicaanghele a întrebat:

De ce la fiecare raspuns care il dau pe TPU trebuie sa ma loghez?
scriu raspunsul si ma trimite sa ma loghezcrying
ps:::nu la toate intrebarile imi cere asa ceva:d

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Vad, ca esti un utilizator vechi, asa ca tind sa cred, ca e o eroare a site-ului. In scurt timp ar trebui sa se rezolve (si mie mi s-a mai intamplat in trecut). Iar daca nu va fi asa, trimite un mesaj la Contact!
Succes!

P.S. Toate intrebarile legate de TPU ar fi bine sa le pui la categoria "Totul despre TPU", ca ceilalti sa le gaseasca usor si sa-ti raspunda cat mai repede. Numai bine!