| anonim_4396 a întrebat:

De ce îmi cere să mă loghez de fiecare dată când postez un răspuns?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil e o eroare. Se mai întâmplă uneori.
Dacă până mâine nu se va rezolva problema, trimite un mesaj la Contact.
Baftă!

| EmaS a răspuns:

Trebuie sa dai click pe tine-ma logat 15 zile.(nu bifa aceasta casuta daca folosesti un calculator public). Acolo este un patrat dai click.Pa!

| anonim_4396 explică (pentru EmaS):

E bifat mereu, să știi! PA!

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai atunci, faci tu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Logheaza-te si daca mai face asa, fa o plangere Cristinei, adminul TPU-ului. Ea poate avea idee despre ceea ce se intampla.