| valThina a întrebat:

De ce la intrebari se dau raspunsuri prostesti cum as fi "paa" sau "nu stiu". pentru ce sa mai raspunzi la o intrebare in felu asta? doar pentru a aduna puncte? chiar asa de importante sunt punctele astea de vor sa raspunda asa?

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu sunt totuşi aşa multe răspunsuri de genul acesta, iar cei care practică aşa ceva o fac pe pielea lor. În sinea lor gândesc probabil că scopul scuză mijloacele.

| Malvina24 a răspuns:

Poate pentru unii conteaza punctele(poate fac corbitza cu ele!) nu stiu ce oare e in mintea lor! pe mine ma enerveaza ca atunci cand postez o intrebare primesc un raspuns de genul:'' da click aici plzzz am nevoie de un vot''(raspuns care pe mine nu ma ajuta cu nimic, mai ales atunci cand intrebarea mea e desul de serioasa!) Pe mine nu ma deranjeaza intrebarile legate de acea Hannah deoarece acelea sunt postate de copii sunb 14 ani si trebuie sa-i intelegem! este o vedeta placuta de ei si nu numai! alte intrebari de genul de care trebuie sa alegi dintre ''mare sau munte" sunt orientative(postate din plictiseala sau poate se fac ''sondaje'') Trebuie sa nu fim rautaciosi unii cu altii iar daca cineva iti va raspunde la o intrebare deviind de la subiect fi toleranta, accepta si raspunsul celuilalt, chiar daca nu e ceea ce asteptai, in fond stii cum se spune:''Gestul conteaza!''

| valThina explică:

Faza e ca nu raspund decat cu papa sau " :d " si nu e nici un raspuns...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unii care vor sa raspunda si nu prea mai stiu nici ei ce sa scrie si atunci... dar am vazut si la unii experti treaba asta cu pa, pa...nu am ce sa le fac, asa ca inchid ochii si-mi vad de treaba, fiecare face ce vrea, vrei puncte lupti pentru ele, vrei sa ajuti, raspunzi cat mai la obiect si pe scurt fara sa te lungesti prea mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rar mai vezi astfel de raspunsuri.