| anonim_4396 a întrebat:

De ce la lista mea de prieteni de la facebook,cei care sunt online de pe mobil nu mii arata online,adica fara bulina aia verde, cum imi dau seama daca sunt intrati? am pe cineva care sta pe mobil dar nu imi arata...

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna, pai vezi ca iti apare acolo un mic telefon mobil. Asa iti dai seama ca e online. Funda?

| NumaiYo20 a răspuns (pentru Konata):

Pai nici ala nu arata, am mai vazut la altii ca arata telefonul ala, dar la persoana la care ma astept eu nu arata nimic...

| Konata a răspuns (pentru NumaiYo20):

A, pai atunci nu stiu. happy