| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se cere cnpul la înregistrarea în aplicația Superbet?

2 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Sa se asigure ca ai vârsta legală ca sa poți juca.

| CIaudiu a răspuns:

Sunt legi date impotriva minorilor care joaca la aparate. Casele de pariuri si cele cu jocuri de noroc trebuie sa respecte legile si sa se asigure ca toti au peste 18 ani. Cum vrei sa te verifice daca nu cu CNP? Aici este o treaba reala si serioasa care se poate lasa cu dosar penal. In cazul in care tu minti, tu vei fi sancitonat. Nu firma, pentru ca ea s-a asigurat conform prevederilor.