| DorianCapone a întrebat:

Salut,TPU! Am generat un cnp de pe un site pe google,daca fac cont pe superbet cu el are ceva, o sa am probleme cu legea?
Banii pot sa-i scot pe cardul meu si sa bag, nu-i problema de asta, cum poate afla pers respectiva ca cnpul i-a fost furat?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

3 luni la 3 ani este pedeapsa. S-ar putea sa scapi pentru ca si Iohannis are sentinta pentru fals si uz de fals si nu il atinge nimenihee hee laughing

| BeingSelfless a răspuns:

Cel mai probabil este să ai probleme cu legea, chiar să ai și dosar penal, și la închisoare vreo câțiva ani.

| shaldark a răspuns:

Este fals în acte și furtul datelor personale.