| Swabia a întrebat:

"De ce mi se intampla tocmai mie?" este o intrebare care deseori si-o pun unii oameni. Ai trait experiente in care ti-ai pus aceasta intrebare? Care sunt?

5 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Prefer sa nu-mi pun aceasta intrebare si sa accept situatiahee hee

| Nastia a răspuns:

De multe ori.de cate ori ai mei au fost bolnavi, n-am mai avut bani pentru nimic, am fost putin discriminata, mau uitat colegii...

| AliNuTzA_9627 a răspuns:

Da, mi-am pus de multe ori intrebare asta, am trecut prin multe greutati... divortul parintilor, diferentele dintre surori, lipsa banilor, sunt multe...Asta e viata...azi plangem...maine radembig grin...Mergem inainte. Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Am trait multe experiente dar asta ar insemna sa scriu un roman...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata intrebarea asta nu o pui in circumstante favorabile, ti se pare absolut firesc sa castigi la loto, sa pleci in vacanta sau sa fii sanatos! Evident ca fiecare dintre noi ne-am pus intrebarea asta la un moment dat...de ce vrei sa rascolesti amintiri bine ascunse?