| LaraHeart a întrebat:

De ce naturalul, finetea si bunul simt sunt catalogate de unii baieti ca fiind "urat"? De ce considerati asta? De ce ati prefera niste plastice bagate in sani, care la varsta de 40 de ani oricum vor avea buricul intre sanii aia siliconati? De ce preferati machiajul in exces si vulgaritatea? De ce trasaturile aparte, fine sunt considerate "naspa"? Considerati ca o femeie ca sa fie sexy si atragatoare trebuie sa aiba niste bidoane care ies pe afara? Ca daca nu le are inseamna ca e "urata". Oricum nu sunt de la natura si cele de la natura sunt f rare.Citeam o intrebare unde un baiat cataloga modelele din strainatate drept "urate". Din fericire noi nu avem modele in adevaratul sens al cuvantului in tara, ci numai "modele" gen Bianca Dragusanu, mi-e scarba.De cand vulgaritatea si suncile sunt considerate frumos? Oricum cat castiga fetele alea pentru acel aspect foarte cautat, nu vor avea f multi atatia bani in doua vieti.Nu sunt pe invers, sunt 100% straight dar ador femeile f naturale, fara silicon si slabute, filiforme, ma inspira.Am sa va fac un top, atat ca trasaturile fetei cat si ca corp, pe care eu le prefer. Cel mai frumos corp dupa parerea mea il are modelul/ex-cantareata si actrita Milla Jovovich.

Nr 1 pentru mine, ca corp dar si ca trasaturi este Milla, este superba si nu are pic de sani.Demonstreaza ca o femeie poate fi hotter than hell fara sa aiba nevoie de pungi.
http://slashgossip.com/wp-content/uploads/2009/08/milla_ jovovich_2.png
http://www.youtube.com/watch?v=BkragblhFhA minutl 2:07 ma omoara si nici nu's pe invers :))
si aici avea in jur de 16 anisori
http://www.youtube.com/watch?v=ExdeY2n-rO4
la min 1:56 ii veti vedea "sanii"... O ador, este atat de naturala, nu si a bagat pungi :))

Nr 2 Ca trasaturi dar si ca corp, desi are sanii cam mari;)) il ocupa actrita Liv Tyler.Atat de fina, ca un ingeras.
http://img.webme.com/pic/p/popularculture/liv_tyler.jpg
http://cdn.holytaco.com/......sexy_1.jpg

Nr 3 : Desi nu o sufar, nici ca comportament nici ca fata dar trebuie sa recunosc ca are un corp demential, din nefericire si-a bagat silicoane...Paris Hilton
http://woodenspears.com/wp-content/uploads/2009/05/paris hilton.jpg
http://imstars.aufeminin.com/......0102_L.jpg

Nr 4 actrita Keira Knightley...imi place mult corpul ei si ea ca si Milla nu are pic de sani
http://www.planetrockstar.co.uk/......ture-2.jpg
http://www.celebrific.com/......9-5-07.jpg

Astea's doar 4 dintre preferatele mele dar lista poate continua. Daca mai stiti actrite/modele genul asta, sa-mi spuneti :) Nu zic ca femeile mai plinute cu sani nu sunt frumoasa, orice femeie este frumoasa, daca stie cum sa fie, daca stie ce este sexy.Sexy poti fi aruncand numai o privire, indiferent daca esti mai plinuta. Dar in general, majoritatea(nu am zis toate) dar majoritatea femeilor plinute sunt vulgare.Isi sugruma sanii si isi arata bucile doar ca sa fie "sexy". Eu mai am speranta ca mai exista si barbati care nu considera sexy curu cat a lu mamaie si celulita scoasa la vedere, asta nu e bun simt, e dizgratios.Argumentati-va dragi baieti, astept cat mai multe pareri din partea voastra cat si exemple de femei frumoase atat filiforme ca cele prezentate de mine cat si cele pe care le considerati voi.Astept pareri atat pro cat si contra. Sper ca comentariile sa fie cat mai civilizate, baieti.

PS:baietii imi plac cat mai inalti si slabuti, fara "prafuri" bagate in ei pentru muschi.Si cu trasaturi un pic androgine, mai finuti. :x:x:x pacat ca la noi nu prea am vazut... :( :(

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si care dintre baietii se mai uita la fata si nu la sani? Hai sa fim seriosi:ar fi in stare sa stea si cu Muma Padurii daca ar avea D la sutien.Doar pentru o noapte, doua mergewinking
De ce stai dupa una finuta cu mentalitati din anul `20 cand poti avea zeci de fete in acelasi timp? Poate doar daca esti mai melancolic, un tip care nu cauta femei ci muze, atunci da
Dar daca esti normal, cauti actiune, nu marea dragoste.Cauti disponibilitate, nu frumusete
Dar, in viata oricarui baiat exista o ea care i-a pus capac mai mult de o noapte, o ea pe care nu o poate uitahee hee

| LaraHeart explică:

Da, asa este harciog, sunt de acord cu tine, am gasit o femeie care nu e naspa...are tzate, buci, buze, tot ceea ce vreti...pentru voi, cu drag, Priscilla =)) =)) http://www.click.ro/......55796.html e numai a voastra

| LaraHeart explică:

Sunt in mare parte de acord cu tine, onutzu.Ai destula dreptate, aici..."Hai sa fim seriosi:ar fi in stare sa stea si cu Muma Padurii daca ar avea D la sutien". Pacat ca unii gandesc asa.Aici -> "De ce stai dupa una finuta cu mentalitati din anul `20 cand poti avea zeci de fete in acelasi timp? Poate doar daca esti mai melancolic, un tip care nu cauta femei ci muze, atunci da", Dar cine a spus ca o femeie fina are metalitati de anii 20? Astea's tampenii.Doar pentru ca nu ar accepta one night stand cu primul care ii iese in cale si o invita la el acasa inseamna ca are mentalitate de anii 20? Asta inseamna respect de sine, ca nu te culci o singura data cu unu care il intalnesti pe strada.Si da, imi plac tipii melancolici, cu educatie, care STIU inca sa simta, care INCA mai au sentimente si ii intereseaza si de pers de langa ei si nu numai de placerile lor, pentru ca daca exista iubire reciproca, din inima, exista si atractie fizica.Nu numai "ti-am bagat-o si gata, acum poti sa pleci". Eu am avut un mare noroc sa cunosc un barbat care are muza si care ii pasa de ea, si ei de el, foarte mare noroc.Si il apreciez si respect din tot sufletul, pentru ca mai rar gasesti asa ceva.
"Dar daca esti normal, cauti actiune, nu marea dragoste" -> de ce? cu marea dragoste nu poti avea actiune? depinde la ce te referi prin "actiune"? daca tu te referi ca "actiune" si "distractie" blow job, nu asta nu cred ca se poate, intr-adevar, dar te poti distra si cu marea dragoste, poate chiar mai bine.Pentru ca sa te "distrezi" nu iti trebuie neaparat sani, ci o femeie, orice femeie are vagin, indiferent de sani.Crezi ca cu Milla Jovovich de exemplu nu te poti distra? Ehehe, si inca cat, cred ca n-ai vazut the sex scenes din filme. Dar este mai bine cand iubirea este reciproca, cand simti acei fluturi in stomac si ca inima iti bate nebuneste in piept si nu poti sta unul fara celalalt decat one night stands, adica eu una consider ca este mai frumos cand iubesti, sau daca consider asta, in secolul nostru, gandirea mea este expirata? daca da, este, nu ma intereseaza deloc.Am gasit un barbat care gandeste exact asa, tine mult la cea care l-a inspirat.Si da, poti sa ai one night stand-uri dar va exista o ea, care tot iti va pune capac pana la urma si apoi cand vei fi respins, nu ti se va mai parea asa "distractiv"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un simbol al feminitatii sa ai sani normali/mari. Stii tu vb aia cu femeia snur.