| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu accepti raspunsurile NEGATIVE de la intrebarea ta?
Ex:Iti plac manelele? R:Nu.
Iti place... x? R:Nu.
Crezi ca toti userii au aceleasi gusturi ca tine?

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, eu una mereu am acceptat raspunsurile negative, eu respect gusturile si parerile fiecaruia...desi uneori poate mi-ar conveni sa primesc un altfel de raspuns, trebuie sa acceptam si critica, dar si raspunsurile negative, fiecare om are parerea lui, are o conceptie diferita, fiecare e unic in felul sau si nu am altceva de facut decat sa accept parerea fiecaruia si sa multumesc pentru sinceritate...

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Suntem diferiti...altfel n-ar mai exista pareri diferite, idei diferite, gusturi diferite...Trebuie sa ne acceptam cu bune si rele...Nu trebuie sa incepem un razboi cu cineva care nu impartaseste aceleasi idei sau gusturi cu noi...Asa cum unii ne accepta pe noi, tot asa trebuie sa-i acceptam si noi pe ei...
De gustibus non est disputandum...
Consider de bun simt raspunsurile sincere chiar daca deranjeaza, dar scrise decent!

| Orannginna a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi, criticule, pentru postarea asta. Dimineata mi-a crescut tensiunea maxim cu manelista aia. Nu stiu daca se prinde ceva de ea, totusi. Fata zicea in final ca noi, astia nemanelisti, de fapt nu recunoastem (eu si acu ascult guta=))) Iti dai seama ce viata? Sa crezi ca toata lumea e ca tine sau, mai grav, ca asa trebuie sa fie.
Simt nevoia sa pun un link: http://www.youtube.com/watch?v=CcPtwaizVSo. Nu ma cautati in imagini! Desi era la Baia Mare, eu nu eram acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu merg mai departe si intreb: de ce sunt aprobate intrebari tampite? Raluca, esti pe felea?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
... sămânță de scandal... na!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce? Isi permite cineva sa nu asculte manele? Isi permite cineva sa nul placa pe Guta-Cur-de-Maimuta? E prost, e idiot, e incult, asculta muzica insipida (dracu ca am uitat unde am auzit de insipid, da sper ca nici astia nu stiu cei aia) si e retrograd, asa (ce dracu insemna retrograd? lasa ca nu stie nimeni si ma dau mare laughing Exterminatil, omoritil, la stilpu imfamiei cu el... oups, cei stilpul ala, am auzit undeva? (eh cemi place sa folosesc vorbe mari, ma crede lumea geniu) laughing Oricum nu conteaza, la stilpu' ala cum spuneam, pusca, glontu, huo cui nu asculta manele, huo care nu-i de acord cu mine, praf si pulbere, la gunoi laughing Si la dracu cu gramatica voastra, ce-mi trebuie mie, ca stiu sa numar bani, fara numar, fara numar rolling on the floor Ducase dracu si scoala, ca eu stau la bara in klub si iau mai mult ca voi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sensei, rolling on the floor esti adevarat. Ti-ai gresit vocatia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, nu-mi mai spune ca ma fac critic de arta si scriitor de Harri Poker sa ma fac miliardar in euro rolling on the floor tongue