| LoOvE a întrebat:

De ce nu gasesc pe calculator windows movie maker? Am windows 7

Am dat si la search si tot nu mi-l da.

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Windows 7 NU are Windows Movie Maker, cred ca nici celelalte versiuni, asa ca daca ti-l trebuie, il instalezi.

| daassh a răspuns:

Atunci probabil ca nu-l ai, cine stie, dar daca nu la-i gasit inseamna ca nu exista, uitate in Local Disk C in Program Files si vezi daca il gasesti acolo, daca nu e acolo inseamna ca nu exista.Succes!

| LoOvE explică (pentru daassh):

Pai de ce sa nu-l am? Nu trebuie sa il am deja de la windows?

| daassh a răspuns (pentru LoOvE):

Normal da, ar trebuie sa existe in windows, dar probabil acea versiune pe care o posezi tu nu are, dar il poti download-a si instala
http://windows-movie-maker.en.softonic.com/
Succes!

| robytzu96 a răspuns:

Pai 1. Windows 7 nici o versiune nu are windows movie maker!
2. Doar windows XP are windows movie maker! deci nu mai cauta ..Trekii si pe la mine pe la intrebarii!

| AgentKiller22 a răspuns:

Nici mie dar cand am instalat windowsul era cum sa nu fie pe win 7!?