| AlExAnDrU_7476 a întrebat:

De ce nu imi apare folderul cu ce am pe cardul te memorie de la tel cand il bag in usb. sin in calc?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Am vrut sa spun ca ai formatat cardul de memorie, poate din greseala, sau poate n-ai stiut ce inseamna format.Calculatorul nu cred ca ti l-ai formatat din moment ce mai poti intra in My computer. Formatarea este stergerea datelor de pe card-ul de memorie(in cazul tau). Acum nu mai ai ce sa-i faci, s-a dus.
Dar se poate si sa nu fi bagat bine cardul in telefon.Scoate-l si introdu-l din nou.bafta

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

L-ai formatat.

| AlExAnDrU_7476 explică:

Asa este l-am formatat calculatoru. Totul este bagat bine. nu stiu ce are inainte mergea sad

Răspuns utilizator avertizat