| ScheißeBeMine a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma!

Am mutat folderul cu pozele facute cu telefonul din memoria interna in cardul de memorie si acum nu mai am nicio poza este folderul gol

FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
| aby1234 a răspuns:

Buna in cazul de fata pot fi 2 probleme:1. Ai sters din greseala din neatentie pozele de pe card ori l-ai resetat din creseala 2 Problema cu telefonul.Am patit acelasi lucru acum 1 an cu foarte multe poze si jocuri stocate in cardul de memorie insa spre fericirea mea cand am resetat telefonul mi-au reaparut din nou si de data acceasta in memoria telefonului. Poti incerca acelasi lucru si tu nu-ti garantez ca vei reusi dar merita incercat, eu unu consider ca pozele sunt o parte din amintirile care le detinem noi ca oameni... Mult noroc sper sa reusesti stiu cum estewinking bafta!