| CyBeR_4096 a întrebat:

De ce nu imi merge messu,,, cand intru pe el imi apare cine e in lista dar cand vreau sa vb cu cineva nu imi apare ce a zis si nici ce am zis eu de ce? care stie ii dau fundita plz ajutati-ma crying

2 răspunsuri:
| smecherulxxl5 a răspuns:

Stiu eu problema.e pentru ca intri prea des pe mess sau ai prea multi in lkista sau poate ca multi sunt online sau poate ca conexiunea la internet este foarte proasta. fundita?

| CyBeR_4096 explică:

Du-te nu e de asta n-am multi in lista numai vreo 2000 am net ff bun si mai astept explicatiiwinking