| unomdeosebit a întrebat:

De ce nu ma intelege nimeni? Oamenii neintelesi sunt genii?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În cazul tău nu se aplică.

| unomdeosebit explică (pentru anonim_4396):

De ce esti rau nu ma cunosti nu imi stii mie capacitatile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta mă întreb și eu. laughing

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Ok, ai un rationament totalmente eronat.
Sunt multi oameni neintelesi, asta inseamna ca lumea e plina de genii? Nu, nu este. Da, s-a dovedit ca daca esti mai inteligent decat oamenii normali sunt sanse sa fii mai izolat de ei, insa asta nu inseamna ca fiecare geniu din lume sta intr-o pestera si nu e inteles de catre nimeni. Si nici ca bebelusii pe care nimeni nu ii intelege (si la propriu si la figurat) sunt toti niste genii.
E ca si cum eu as spune : Eu gatesc. Toata mancarea din lume e facuta de mine?

Nu au nicio legatura, trecand de faptul ca o parte din mancarea din lume a fost facuta de mine la momentul respectiv (la fel cum o parte din genii sunt persoane neintelese). Daca te consideri un geniu verifica, dar nu prin intermediul intrebarilor pe TPU.

| unomdeosebit explică:

Ce ai cu mine plin de oameni rai pe TPU imi pare rau ca am venit