| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma pot loga pe site? Acolo la contul meu introduc emailul si parola si degeaba.Sta cateva secunde si cum schimb, sa vad intrebari sau raspunsuri, dispare logarea.Am incercat de mai multe ori. Oare sa fie niste erori?sad

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt unele probleme pe site, logarea se face mai greu, cineva a intrat in contul Brigaelei si a pus niste intrebari nu tocmai ortodoxe si se incearca probabil sa vada cum s-a intamplat acest lucru.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Nu stiu.eu nu ma pot loga pe chat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am vaut aceste probleme.
Incearca si aici: http://www.TPU.ro/login
Daca nu merge contacteaz-o pe doamna Raluca Diaconu la emailul
raluca. diaconu@tree.ro