| PanteraRoz_6311 a întrebat:

De ce nu mai merge metin2 fun?

Răspuns Câştigător
| ionutzz22 a răspuns:

Nustiu ca nici mi-e nu imi merge la nimeni nu merge
Poate da iarasi restart la sv sa ne pierdem conturiile ca data trecuta numai cat am muncit lvl 95 pose excalibur si multe alte iteme bunewinking

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Incearca sa-ti faci alt cont sau descarca-l din nou.

| PanteraRoz_6311 explică:

Poate ca iar fac modificari pe server

| alynn2010 a răspuns:

Nu stiu ca am lvl 87 sura full 7 bs 5 lame excalibur si daca se sterg ier conturile e naspa de tot si va rog conctantatima pe id-ul meu alynbratiloveanu@yahoo.com

| alecs456 a răspuns:

Nici mie nu imi merge nu stiu dc oare. oare mai da drumu? mi-a furat 1 cont 80 sirius ...eram ff bun full sabie full 2 maini full amgie si aproape full sageti si pumnal in ca lucram la el dar mi sa furat.acuma mi-am icnercam sa ma ridic iar am afcut sirius 7 bns otravita pm 30 ceva iteme dar nu mai imi merge oare dc?