| MysteriousOfficial a întrebat:

De ce nu mai pot intra pe facebook? Dintr-o data nu mai merge. Scrie ca mi-a fost dezactivat contul. Si nu inteleg de ce. De intrat, am intrat pe el si altceva chiar nu stiu motivul. Vi s-a intamplat? Cum pot reveni pe cont?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul de facebook poate fi dezactivat numai de cineva care iti stie atit parola cit si intrebarile secrete pe care le-ai avut si ai raspuns la activarea contului. daca ai uitat intrebarile si parola, ai probleme.nu poti nici sa faci alt cont cu alt id sau nume; reteaua iti recunoaste ip-ul si nu accepta.

1 răspuns:
| dodo1mik a răspuns:

Probabil... cineva ti-a aflat parola si a intrat la tine pe cont si cine stie ce ti-a facut acolo.Sau poate ai facut tu ceva gresit ori cineva te-a raportat...