| aDEeLAa a întrebat:

De ce nu mai pot sa vad raspunsurile nefolositoare sau eronate pe TPU?

6 răspunsuri:
| lilith16 a răspuns:

Intrii pe TPU pe contul tau sau pe contul cui vrei sa vezi si sub profil este un tabel unde scrie cate răspunsuri sunt eronate si cate nefolositoare, daca vrei sa vezi musai ce răspuns dai unde scrie "punctaj" (sub profil) si gasesti mai multe (distincţii, răspunsuri date, întrebări, etc) si dai pe evaluări dar acolo apar cele date de persoana in sine, nu primite, pe cele nefolositoare le vezi doar in notificari deci sunt private, in tabel vezi cate sunt nu care sunt

| aDEeLAa explică (pentru lilith16):

Pana acum cateva luni, apareau si cele nefolositoare/eronate. Puteam sa ma uit care era raspunsul considerat nefolositor, acum nu mi pot.

| lilith16 a răspuns (pentru aDEeLAa):

Hmm, la mine nu a mers niciodată

| LPCTSTR a răspuns:

Eu stiu ca exista sectiune doar pentru voturile date de tine.
Astea-s voturile date de mine:
https://www.tpu.ro/utilizator/aazmxt/evaluari-date/
Iar astea sunt cele date de tine:https://www.tpu.ro/utilizator/pke/evaluari-date/

| Ana7807820 a răspuns:

Pentru ca sunt sterse automat sau manual de catre moderatori.
Sau este o eroare la site sau la browserul tau.

| Celcestietot a răspuns:

Pentru că altfel te-ai simți nefolositoare >_