| dyannee a întrebat:

De ce nu merge sa dau funda? crying Tin minte ca mai demult am pus o intrebare si am vazut o fundita cenusie langa primul si singurul raspuns dat de o persoana, dar am observat ca atunci cand raspund mai multe persoane nu pot oferi fundita si chiar vreau sa ofer! :-( cum pot sa >dauma puteti ajuta, chiar va dau funda din tot sufletul numai sa imi spuneti cum merge sau poate ca e virusat calculatorul? thinking thinking plsssss ajutati-ma!

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Trebuie sa apara funditele gri in dreptul fiecarui raspuns.Ai rabdare!

| gabriela a răspuns:

Ai un pic de rabdare... apar funditele imediat!

| dyannee explică:

Ok, multumesc, da ma tem ca astept la infinit, dar ele tot nu apar sad, caci si la intrebarile alea vechi nu le vad, doar trebuiau sa apara, adica cat trebuie sa astept? intrebarile alea sunt de mult...:I