| Afagdsba a întrebat:

De ce nu-mi scrie? De cateva zile doar eu o fac...

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu-i scrie nici tu. Ieși în oraș, las-o puțin să se gândească. Dă-i după vreo 2 zile mesaj și invit-o direct undeva.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu te vrea, pisi. Nici eu nu as vrea pe cineva care mă sufocă.

| oglindasultanului a răspuns:

Ori ii e rusine ori incearca sa scape de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand cineva nu iti scrie este clar ca nu este interesat/a de tine. Poate din bun simt si respect iti mai raspunde, dar daca stai sa tragi acea persoana de limba, mai bine o lasi balta. Pierdere de timp.

| Staif a răspuns:

Ai suparat-o!

| Afagdsba explică (pentru Staif):

Nu am suparat-o.

| Afagdsba explică:

Nu am suparat-o. Mi-a scris deja si a spus ca nu a avut timp.
Pana acum tot eu i am dat si daca ii mai dadeam si azi poate credea ca sunt obsedat