| JammyBrooks a întrebat:

De ce nu mi se remit mesajele catre un anumit numar de telefon?

4 răspunsuri:
| JammyBrooks explică:

100% nu e asta problema doar eu vreau sa-i trimit un mesaj tatalui meu el nu m-a blocat

| JammyBrooks explică:

Da,ar putea fi inchis dar asta nu e prima oara cand mi se intampla, se intampla mereu si e imposibil sa ii fie mereu telefonul inchis sau fara semnal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca acel telefon poate fi inchis sau fara semnal, ori nu ai acces catre acel numar.

| Auslesse a răspuns:

Pentru ca persoana careia vrei tu sa-i trimiti mesajul,te-a blocat, adica nu vrea sa mai primeasca nimic de la tine, nici apeluri, nici mesaje, nimichappy