| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu statusuri de genu:
"El: Care e visul tau?
Ea: Sa ma sarute cineva sub ploaie. ♥ Al tau?
El: Sa inceapa sa ploua!"

va rog puppy dog eyes dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Assiral a răspuns:

Ea: Te iubesc.
El: De ce ma iubesti? ce gasesti bun la mine?
Ea: Te iubesc pentru ca existiti, ca imi luminezi viata si ca ma iubesti numai pe mine.

Ea: ţi la mine cu adevărat?
El: ţin la tine că la ochii mei din cap.
Ea: şi dacă tu mă iubeşti aşa de mult mama ta de ce nu mă vrea? de ce nu te lasă să fi fericit cu mine?
El: eu trăiesc cu tine nu cu mama mea, o iubesc şi pe ea că ea mi.a dat viata, dar pe tine te iubesc şi te voi iubi până când moartea ne vă despărţi.

- Esti bun la mate?
- Da...
- Cat e 9489308048003804 + 317288484983?
- Noptile pe care vreau sa le petrec cu tine! ♥

EasickIubitule mi-ai spus ca ma iubesti.
ElsickChiar te iubesc, iubi.
EasickSi daca ma iubesti de ce stai cu ea? ce era cu tipa de langa tine de aseara?

ElsickSimţi?
EasickCe anume?
ElsickAromă de inimă fericita...
EasickDa putin
ElsickCa de obicei, tu imi faci inima sa bata, nu o lasi sa se opreasca. ♥

Ea: M-ai dezamăgit total.
El: Ştiu! Dar... când iubeşti, ierţi!
Ea: Greşit! Când iubeşti, nu îţi baţi joc.

2 răspunsuri:
| Iяiηα a răspuns:

"Daca te iubesc 100 de persoane, printre ei sunt si eu, daca te iubesc 10 persoane, printre ei sunt si eu... daca te iubeste o singura persoana, aceasta sunt eu... daca nu te iubeste nimeni, inseamna ca eu nu mai exist."
"Cred ca baietii for putea face mereu fetele sa planga.Dar cand o fata va face un baiat sa planga, inseamna ca ea reprezinta TOTUL pentru el".
Sper ca te-am ajutat.

| Amaa a răspuns:

Ea:Hei buna, te rog frumos imi poti spune si mie ce inseamna.I miss you?
El:Imi este dor de tine.
Ea:Bine dar te-am intrebat ceva. spune-mi ce inseamna I want you?
El:Te vreau big hug
Ea:Off, spune-mi ce inseamna Distance is an space?
Elbig grinistanta e de fapt un spatiu.
Ea:Mda.Ce inseamna I like you?
El:Te placc love struck
Ea:Bravooo ohh, ce ma enervezii ce inseamna I love you?
El:Te iubesc