| livisor27 a întrebat:

De ce nu pot intra pe adresa de gmail? Chestia e ca, nu pot sa ma loghez, imi zice parola incorecta.Precizez ca am cont pe google inainte de a forma adresa de gmail.Am resetat parola de 4 ori si nici asa nu merge.Stiti care e problema?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te intreaba undeva acolo daca ai uitat parola. Da click pe el si vei primi pe e-mail niste instructiuni.

| livisor27 explică:

Am dat si imi vine email ca sa resetez parola.am resetat dar degeaba