| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de ceasurile inteligente care monitorizează functiile vitale și sănătatea?

De exemplu al meu face și EKG, verifica și tensiunea, pulsul, SPO2, temperatura și rata respiratorie.
Oare face EKG-ul bine? Că l-am făcut pe ceas și a ieșit normal(așa a ieșit și în urma cu un an la cardiolog)
L-am luat la prețul de 360 de la Vreau Chestii.
Sunt bune ceasurile astea?
Măsoară corect? Unii zic că da, alții zic că nu.
Știu că scrie la toate că nu sunt dispozitive medicale și au valoare orientativă.
Mai are cineva un ceas de genul? Cum va măsoară?
Ce marca de ceas aveți?

Al meu este chiar acesta:

https://vreauchestii.ro/......lor-vitale

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine telefonul pentru asa ceva, cele mai faine ceasuri raman alea automate care nu au nevoie de baterie si nu trebuie intoarse niciodata. Numai reviziile atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt utile pentru cei care au nevoie și dorință să le folosească.
Eu nu folosesc (încă).