| poechce a întrebat:

De ce nu se mai pot da fundiţe!?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fabrica de fundite este inchis temporar pentru renovaribatting eyelashes

| TzaCaNeL a răspuns:

Posibil ca adminii sa fi scos aceasta optiune pentru a adauga una mai buna.

| TzaCaNeL a răspuns:

@ewanjanoski: cred ca ai dreptate, de fapt ai. Am intrat pe o intrebare caruia nu i-am ales un raspuns castigator si era fundita. happy

| angelinthedark a răspuns:

Nici eu nu pot sa dau si vreau sa du fundite pentru cine m-a ajutat, clar?

| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a răspuns:

Sh eu am pus aceeasi intrebare...
am primit un raspuns: poate este din cauza severului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau intrebarea nu este aprobata, vezi cand este aprobata si o sa vezi ca poti sa da-i fundita.