| elenavrs2791 a întrebat:

De ce nu trec de verificare pe onlyfans? Știe cineva motivul sau ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pentru ca nu ai trimis toate documentele legale, cerute de ei, care sa-ti confirme numele si varsta, conform cu ce ai declarat tu pe onlyfans. Ori esti minora si este interzisz minorilor, sa detina cont de onlyfans.

| dullcat a răspuns:

E un semn ca ar trebui sa alegi alt domeniu de munca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citește instrucțiuni le dacă îți dorești cont pe only.

| Lupică27 a răspuns:

Poate ca trebuie sa dai vreo proba, sa vada aia daca esti capabila pentru acest job, ca un interviu de angajare laughing