| Levius a întrebat:

De ce oamenii urasc persoanele inteligente de asemenea fiind si bune?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca nu-s in stare sa faca ceea ce au reusit ceilalti si au o situatie materiala proasta

| RAY a răspuns:

Tu esti bun? ce lucruri bune faci? sau inteligente?

| Levius explică (pentru RAY):

Nu este vorba de mine, la asta te gandeai?winking normal ca nu
Nu sunt bun, nu fac lucuri bune, nici inteligente.
Dar totusi, de ce oamenii urasc persoanele inteligente de asemenea fiind si bune?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da? Asa sa fie? Atunci descrie situatii in care oamenii, ai grija sa ii cumprinzi pe toti aia 8 miliarde, au facut asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nici măcar inteligenta nu poate compensa bunătatea