| RAY a întrebat:

De ce oare femeile nu se inteleg intre ele? cel putin eu vad ca se urasc foarte mult

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Sunt cazuri in care femeile se individiaza intre ele au barbati mai frumosi, servicii mai bune, haine mai frumoase, fac vacante dese.

42 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mădă0611):

Ma refeream mai mult la iubit sot nu copil

| Mădă0611 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Si daca e vorba de asa ceva.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mădă0611):

Esti lesby sau doar singuratica? laughing

| Mădă0611 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Daca eram lesby se excludea moartea in singuratate.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mădă0611):

Auch. Vrei sa zici ca heterosexuala fiind o sa mori singura ca nu va fi nici un barbat langa tine? Sau mi s-a parut?

| Mădă0611 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ca nu imi trebuie barbati langa mine. devil Cu femeile ar fi oky, dar nu-s gay.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mădă0611):

Tu esti lesby dar nu iti dai seama laughing. Ori cu unul ori cu altul. SIngur nu merge

| Mădă0611 a răspuns (pentru UnBroken2016):

N-am cum sa fiu lesby daca imi plac baietii, nici bisexuala nu-s, ca fetele nu ma atrag, imi place sa le vad ca se respecta, dar atat. Merge si singur daca nu vrei sa iti bati capul cu nimeni. smug

| RAY explică (pentru Mădă0611):

Las ca unu vei gasi si tu

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mădă0611):

Nimeni nu rezista toata viata fara sex, asta doar daca nu cumva esti asexuala.

| gemeni6226 a răspuns (pentru RAY):

Multumesc de intelegere si incurajare, sunt totusi si oameni buni dar putini.Anul asta am decis in ce sa-mi gaesc fericirea.Nu mai caut pe nimeni sa-mi fie tovaras de viata, am luat un imprumut si imi renovez casa, ma gindesc la zugravit si de asta se bucura si copiii mei ca o sa fie mai frumos acasa, de acum incolo imi gasesc eu preocupari ce nu necesita nici un tovaras de viata ma gindesc ca trebuie sa fiu foarte recunoscatoare soartei ca am doi copii sanatosi pentru ca multi oameni nu pot avea copii sau au copii bolnavi si asta e cea mai mare avere si fericire sa ai doi copii frumosi sanatosi si de treaba.

| gemeni6226 a răspuns (pentru UnBroken2016):

E clar ca nu esti de pe aceasta planeta din raspunsul ce mi-ai dat.Eu am o credinta fara de margini in Dumnezeu si nu as scrie ceva ce nu e adevarat pentru ca as atrage un mare necaz asupra mea daca nu as fi dreapta sincera si cinstita.Tot ceea ce am scris asa e cuvint cu cuvint.Si nu e o mentalitate e viata pe care mi-a fost data s-o traiesc.