| anonim_4396 a întrebat:

De ce pisicuta Hallo Kitty [ http://media.photobucket.com/......-color.gif ] nu are gura;;)

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu stiu cum poate sa vorbeasca dar mie imi place multlove struck
Cand eram mica aveam penare, pixuri, gume de sters, ascutitori...toate lucrurile le aveam k Hello Kitty:X o adoram love struck
Ea nu a avut niciodata gura si nici nu va avea ptc altfel nu ar mai fii la fel de specialalove struck big grin

12 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Pentru ca e frumoasa fara gura si asa a fost desenata (in 1974 in Japonia)

| yuli10 a răspuns:

O cheama "hello kitty"

| ellene a răspuns:

Fiindca nu vorbeste, nu mananca...deci nu are nevoie big grin

| fzcsm a răspuns:

Fiindca s-a nascut cu malformatii.

| Chuck a răspuns:

Ce inseamna ma xoxoxooxox?

| Daisy. a răspuns:

Ptr ca e mai interesanta asa...happy

| Simona_8441 a răspuns:

Pt ca i-a mancat pisica limba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De vorbit Kitty vorbeste dar voi trebuie sa ziceti cum sau cu cebatting eyelashes
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xoxo = imbratisari pupici imbratisari pupici
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uff T_T"
o luam alfel laughing
Nu are gura pentru ca...
[completatzi voi laughing ]
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz am scris eu gresit tongue
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspuns : Kitty nu are gura pentru ca vb cu inima eibatting eyelashes
xoxo
by zui