| rbby a întrebat:

Cum se numeste tunsoarea asta? http://media.photobucket.com/image/neymar+/oaue/fotos-ne ymar.jpg

Răspuns Câştigător
| MaDu222 a răspuns:

Creasta. funda plzz

3 răspunsuri:
| sherlynjb a răspuns:

Da ce cosuri pe fata lui ala.scz nu stiu cum se numeste dar imi place frizurawinking

| Ezikel a răspuns (pentru sherlynjb):

Ce cosuri pe fata aluia rolling on the floor ti-ai da un picior sa fii alawinking

| RemyDnB a răspuns:

Sherlynjb Daca esti baiat dc razi de ala ca arecosuri ca si tu ai (sau o sa ai ) si Ala e Neymar (un fotbalist care este la natiolala braziliei daca nu ai auzit de el ).