| yuhu a întrebat:

De ce poarta mereu Spike ceva pe cap? Niciodata nu l-am vazut cu "capul gol"...ma macina de mult chestia astalaughing

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Si eu am observatthinking Asta e stilul lui, presupunlaughing Ca doar nu are o ciuperca pe cao sau ceva(cel putin nu credlaughing)

| Helvete a răspuns:

straight face Chiar ca... laughing Nu am idee, poate ca doar ii place sa poarte mereu ceva pe cap, sau e ceva mai dubios la mijloc :-s laughing.

| Kosmin19 a răspuns (pentru Helvete):

Nu este nimic dubios happy Asta este stilul lui si asa poarta happy

| UninspiredName a răspuns:

E stilul lui. ce sa faciwinking sau poate are ceva de ascuns? raised eyebrows tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da ceva intriga. Uite cum am ajuns sa ne intrebam asta pe forum. Ii da o tenta de mister prin originalitatea de stil.