| Liviudragneaoriginal a întrebat:

De ce poarta slăbănoagele fuste din alea din material subțire mulate? Le sta urât rău

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fie oamenii atat de surprinsi incat sa puna intrebari pe TPU.
Pentru ca asa se simt ele bine.
Personal nici eu nu agreez anumite feluri in care se imbraca lumea, cum ar fi fake-uri guccy si altele de genul. Dar nu din cauza hainelor, ci din cauza comportamentului in general al respectivilor oameni.
Adica comportamentul e cel mai important
Hainele sunt doar niste textile.
Iar cat de bine ii sta cuiva o haina este relativ happy
Pana la urma frumusetea e in tot. Daca nu o putem vedea decat in unele locuri, aia e problema noastra.

| Glenky a răspuns:

Tu de ce Porti chiloti/boxeri si asa nu prea ai ce tine in ei.

| REEEAAAAADEAAAAACASSS0202 a răspuns:

Fiecare poarta ce vrea, poate lor le place sa poarte o astfel de imbracaminte. Gusturile nu se discuta.