| activita a întrebat:

De ce primesc atatea cereri de prietenie si mesaje? Abia mi-am facut cont

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De ce minti? N-ai nici un prieten. https://imgur.com/VAT0ryV

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atentie la jigniri! Poti sa ramai fara cont. Eu nu ti-am cerut nimic!

| RAY a răspuns:

Hormoni masculini ce sa faci, nu le accepta ca primești mesaje ciudate

| Mosotti a răspuns:

Ptr ca baietii care iti dau mesaje, viseaza sa ti-o traga cumva probabil, ca precis doar baieti iti dau mesaje, asa-i?

Răspuns utilizator avertizat
| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Oamenii pur si simplu adauga oameni random

| Salontanul a răspuns (pentru MilmolfayCuTaitei):

Cred ca are probleme de sanatate! Uita-te sa vezi ca nu are prieteni! Mai mult, vorbeste si aiurea! Pe mine m-a acuzat ca sunt suparat pe ea ca i-am trimis cerere de prietenie si nu mi-a raspuns. Am destui prieteni din cei vechi ca sa-i trimit eu cerere uneia care abia a venit pe aici, jigneste si nu stie cu ce se mananca TPU. Uita-te si pe intrebarile ei si trage o concluzie!