| DudăMalefică a întrebat:

De ce primesc voturi de stupid pe nedrept?
Cred ca am dat niste raspunsuri chiar utile la cateva intrebari la care chiar nu meritam sa mi se dea stupid.Asa se duce TPU de rapa. x-(

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Am facut greseala sa ma uit pe raspunsurile tale. Pe alocuri jignesti, replici inutile, iar asta doar la un overview de cateva secunde. Eu zic ca TPU-ul se duce de rapa cu astia de al de tine, care tipa ca primesc stupid, cand acest lucru nici n-ar trebui sa intereseze.
Nu-ti place? Drum bun!

| kiki a răspuns:

Pt ca esti o Duda Malefica!

| Astaeparereamea a răspuns:

Inspectoreeeeee esti tare frate, n-am ce zice...
zi-le la toti prosti sau da-le de inteles chestia asta si nu o sa mai fi votat cu stupid o sa fi bagat la arest cu toti userii avertizati, da ce tupeu ai ba duda ba

| DudăMalefică explică:

Ma rog, ma refeream la anumite intrebari la care chiar am ajutat.
Si stiu ca sunt multi care nu sunt suportati ca nu il suporta pe Justin Bieber sau ca sunt mai amuzanti in raspunsuri (nu ma refer la mine la toate exemplele).

@Flav
Cu ce am jignit?
Ca am spus ca hi5 este expirat? Sau ca Hannah Montana si Justin Bieber sunt niste manele cu pop? Da, asta e.Mai fac si eu gafe,ce, voi nu faceti cand nu mai suportati ceva?
Oricum eu ma refeream in alte cazuri si cred ca in general dau raspunsuri elevate si utile, sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i poti schimba...Stupizii dau voturi stupide! big grin