| Victoria18 a întrebat:

De ce produsele de pe Emag sunt atat de scumpe?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu toate sunt.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ai tras concluzia ca sunt scumpe? Poate ti se par tie scumpe comparativ cu diverse petarde de magazine online

| xerxes1 a răspuns:

Nu exista produse scumpe.
Exista produse pe care nu ti le poti permite.

| JackR a răspuns:

Aboneaza-te la newsletter, sigur ai sa gasesti produsele dorite cu reduceri serioase sau insotite de un voucher.

| PumpkinDoll a răspuns:

Spre exemplu?

| nukeyly a răspuns:

Emag are preturi artificiale, urmareste acelasi produs cateva luni constant si o sa vezi, dar are reduceri reale? da are cateodata_tot este marketing_nu-i prost cine cere, e prost ala care da.