| InYourPants a întrebat:

De ce romanii nu au bidee? Doar wc

5 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Uite că eu am. Pentru un bărbat nu e foarte folositor, dar merită să ai unul în casă dacă ai frecvent companie feminină.

| FreddieM a răspuns (pentru mastadont):

Stai oleaca, tu nu te speli la c. r dupa ce te kaci? Adica dupa ce te kaci dai cu hartie, apoi ce ramane se usuca si cari putoarea de **** dupa tine? Serios, imi explici oleaca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Te referi la asta?
https://www.google.com/......ps?/search
Din cate am văzut eu, majoritatea românilor au așa ceva în casă, adică majoritatea româncelor!
Bărbații nu te aștepta să aibă așa ceva acasă, nu prea le e de folos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie colac si la bideu cred. Nu?

Răspuns utilizator avertizat