| Sorin_Dumitru_1968 a întrebat:

De ce romanii nu sunt deschisi la minte? sunt dar putini...

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Lenea,nu isi doresc un nivel de trai mai ridicat, se multumesc cu ce au...(asa-i romanu)

| YellowRosse a răspuns:

S-a inventat tehnologia... La ce le mai trebuie minte? Au telefoane inteligente care sa gandeasca pentru ei happy. In ziua de azi telefoanele sunt din ce in ce mai subtiri si inteligente, iar omul exact invers. big grin. Nu inteleg ceva de ce doar noi romanii nu suntem deschisi la minte? big grin. De unde stii tu ca francezii, americanii, ect sunt deschisi la minte? Nimeni nu este inteligent, dar se poate considera inteligent. happy

| Lavinium_Bobby_1984 a răspuns:

Economia,lenea si dusmanii sunt elementele cauzatoare big grin