| Isabela96 a întrebat:

De ce sau inventat bancurile cu blone?

4 răspunsuri:
| dudu13 a răspuns:

Dar nu sunt bancuri cu blonde, toate sunt adevarate!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nicaragua vezi ca expresia "blonde proaste" e pleonasm happy
meriti o funda!

| GoguStrigoi a răspuns:

Pentru a demonstra ca unele blonde sunt proaste.

| nicaruaga a răspuns:

Hai sa iti explic eu, merit o funda pentru atatea explicatiiwinking

deci: exista hormonul specific barbatesc care se numeste testosteron, si cel feminin, numit estrogen. testoteronul este unu din principalii factori care influenteaza inteligenta (vorbesc serios), dar asta nu inseamna ca femeile is proaste. pentru ca si in corpu barbatilor se gaseste estrogen, la fel cum se gaseste testosteron in corpul femeilor, dar nu in mod egal bineinteles.
testosteronul nu te face mai inteligent, dar iti da o posibilitate mai mare, de care cei mai multi nu profita, deci.degeaba au acea posibilitate si potential.
ideea la care trebuie sa ajung: cu cat cantitatea de testosteron e mai mica, cu atat esti mai tampit, cu cat cantitatea de testosteron e mai mica, cu atat e mai mare cantitatea de estrogen. cu cat cantitatea de estrogen e mai mare, cu atat parul e mai deschis la culoarewinking. explicatia nu imi apartine, e pur stiintificawinking. deci...ati aflat de ce exista bancuri cu blonde proastewinking