| SinonZul a întrebat:

De ce se fac cojite in crestetul capului si la linia parului?
Un anume tratament se poate?(din experienta)
Multumesc

2 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Daca nu este ceva in exces si deranjant, poti da pe scalp cu putin ulei de masline, lasat cateva ore iar dupa aceea spalat normal. Daca este in exces, foloseste samponul Head & Shoulders cu menta si clateste din abundenta.

| iInfinityDarkness a răspuns:

Si eu am avut, dar m-am spalat regulat cu un sampon de la farmacie mic de culoare portocalie si acum nu mai am nici matreata.