| parfum11 a întrebat:

De ce se nasc mai multe fete decat baieti?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vezi studiul mondial intre baieti si fete nu e chiar asa cum zici tu

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Nu intra pe http://www.prodanciu.ro are virus, respectiv un cal troian.

| Marynna a răspuns:

Pentru ca asa vrea Dumnezeuthinking

| Comoaracasei a răspuns:

De fapt, se nasc mai muti baietei decat fetite, insa mortalitatea baieteilor e mare, astfel ca capacitatea de conservare si rezistenta femeilor e marita, rezulta sa fie mai multe fetite dacat baietei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un studiu secular facut in vremuri de pace si in vremuri de razboi arata ca dupa o perioada de razboi se nasc mai multi baieti iar in perioada de 50 ani de pace fetele depasesc cu trei sferturi baietii.Nu stiu care e logica dar totusi astea au fost rezultatele.