| CinevaAnonimă a întrebat:

De ce se teme cel mai mult o persoană de 20 de ani?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are multe griji si asa multi sta pe banii parintilor - ele apuca un avion si se baga la xxx contra cost prostiutie si uite asa romanul se face de ras inspira neincredere + e arogant in loc sa fie inteligent. Macar taranii aia - 20 ani de lucreaza la depozite constructii si meserii slab platite gen 1000eur sau lire pot zice ca fac ceva numai ca nu strang multi bani pentru ca sant multe cheltuieli

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu stim, daca intrebam doua persoane random pe strada, sunt mai mult ca sigur ca o sa dea raspunsuri diferite.

| Celcestietot a răspuns:

De sesiuni sau de minimul pe economie laughing... glumeam

Speriați de viață, dar în același timp și zmei, invividul se teme să nu iasă din turma, că mai apoi o sa fie arătați cu degetul - nu îi judec neapărat, sunt obișnuit să îi văd pe alții cum arată cu degetele de proști, în general vorbind; unii care au toată atenția din lume, dacă nu sunt băgați 1 secundă în seamă, se tem că vor intra în depresie, iar apoi incep să se victimizeze până și aici pe TPU; alta... sunt femei la 20 de ani care se tem că dacă vor găsi bărbat cu mult mai superior lor, vor trebui să îl lase, că doar ce nu îl pot ține sub papuc sad; când nu o să mai stea pe banii părinților și nu o să le mai umple buzunarele aceștia, încep a se teme... Sunt multe de înșirat, mă opresc aici.

Temerile de la vârsta de 20 de ani (și nu numai) pot rămâne până la vârste înaintate, pentru ca doar ce știi că mintea multora nu se schimba nici până la ultima pensie.

| CinevaAnonimă explică (pentru Celcestietot):

Eu cred că e mai grav dacă femeia e oarecum superioară bărbatului, mai ales dacă el simte asta.

| Celcestietot a răspuns (pentru CinevaAnonimă):

Nu este grav, se cunoaște, sunt atâția care au rămas împreună până ce moartea i-a despărțit rolling on the floor.

| CinevaAnonimă explică (pentru Celcestietot):

Sunt multe situaţii în care starea de inferioritate îl face pe bărbat să fie rãutăcios sau chiar violent. De aceea părerea mea este că o fată cu facultate nu s-ar potrivi deloc cu un băiat fără studii, invers se mai poate, că se angajează ea pe undeva, dar măcar el nu se va simţi inferior. Asta e psihologia bărbaţilor, nu mai vor femeile să-i ducă cu totul de nas. happy

| Celcestietot a răspuns (pentru CinevaAnonimă):

Da, de inferioritate sau au alte probleme care cauzează un asemenea comportament, alții sunt geloși din motive de nimic și ajung la violență, știi și tu. Sau sunt oameni fără facultate mai inteligenți ca cei cu.

| CinevaAnonimă explică (pentru Celcestietot):

Sigur că sunt şi excepţii.

| Celcestietot a răspuns (pentru CinevaAnonimă):

Sunt, la ambele sexe.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eșec.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De necunoscut.