| Meme10Memu a întrebat:

Ce se tot agita astia cu fotbalul cand oamenilor nu le mai arde de fotbal cu aceasta pandemie?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Toata lumea care pierde bani se agită

| Meme10Memu explică (pentru suntserios):

La ce mai cheltuie astia bani pe constructia stadioanelor cand adunarile mari sunt de domeniul trecutului?

| suntserios a răspuns (pentru Meme10Memu):

Nu pricep sensul intrebarii tale...

| Celcestietot a răspuns (pentru Meme10Memu):

Pâine și circ.

| Meme10Memu explică (pentru suntserios):

Se agita degeaba. Acest virus va dura ceva vreme.

| Drimmero a răspuns:

Oamenilor nu le mai arde de fotbal? Esti nebun daca ai impresia asta, suntem o gramada microbisti fierti si revoltati ca nu mai avem fotbal, deja s-a facut o luna de cand nu mai avem fotbal si parca a trecut 1 an. Pe timpul pandemiei asteia fotbalul era un calmant potrivit, un anti-depresiv de succes pentru multa lume,, nu stim cand se va relua fotbalul, dar cu siguranta va fi primul care isi va reveni economic datorita microbistilor multi.