| Danaciocan a întrebat:

De ce sibienii nu se duc la concursuri TV?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate pentru ca sunt prea prosti si le iese teama sa nu piarda.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fiindcă și-au trimis primarul să candideze direct la președinția României. tongue

Acum, serios, sunt multi. Probabil că ai ratat tu emisiunile concurs, ori nu ai fost atentă la prezentarea concurenților. Dacă ii cauti pe internet, cred că-i găsești.
Deși nu urmaresc toate emisiunile TV, am văzut destui sibieni la Romanii au talent, la Chefi la cuțite, Supraviețuitorul, Masterchef, la Câștigă Romania, la The Wall - Marele Zid, la Schimb de mame etc
Voiai la "Casa iubirii"?!

PS. Violeta a terminat deja sondajul de opinie în vederea măsurării inteligentei, inainte ca statul să termine cu recensământul populatiei. big grin
Poate ca o parte dintre cei proști au fugit in Australia, pentru a li se pierde urma.

| LittlePoppy a răspuns:

Pentru ca sunt mai seriosi. Nu merg la mizeriile alea.